Z usług wypożyczalni samochodowych nie korzystamy codziennie. Najczęściej potrzebujemy wynająć samochód w okresie urlopowym, podczas wyjazdu służbowego, przeprowadzki, grupowego wyjazdu lub awarii własnego auta. Przekonamy się na co zwrócić uwagę przed wynajęciem samochodu z wypożyczalni.

Warunki umowy

Przed podpisaniem umowy warto ją dokładnie przeczytać. Należy sprawdzić, czy samochód posiada przegląd techniczny oraz czy w cenie wynajmu jest uwzględnione ubezpieczenie, jeśli tak to co dokładnie obejmuje. To uchroni nas w przypadku kradzieży samochodu lub jego zarysowania przed dodatkowymi kosztami.

Warto sprawdzić dane rejestracyjne zawarte w umowie, bowiem w przypadku kontroli to właśnie ten dokument upoważnia nas do poruszania się samochodem.

Większość wypożyczalni zabezpiecza się i pobiera kaucję za wynajem samochodu. Najczęściej w kwocie od 500 do 2000 zł. Zdarza się także, że niektóre firmy nakładają dzienny limit kilometrów, jeśli planujemy więc daleką trasę warto sprawdzić ten zapis umowy.

Podczas oddania samochodu należy uzupełnić bak paliwa. Klient zobowiązuje się do zwrotu pojazdu z taką samą ilością paliwa.

Wypożyczalnia samochodów Ducato – bezpiecznie i rzetelnie

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem samochodów bez ukrytych kosztów. Każdy pojazd jest w dobrym stanie techniczny i posiada kompletne wyposażenie. Dodatkowo oferujemy klientom internetową rezerwację samochodów. Zapraszamy.