Podążając za przykładem zachodnich sąsiadów coraz większa liczba Polaków decyduje się na wynajęcie busa jadąc na wakacje. To znacznie tańsza alternatywa niż kupno samochodu, a porównując do lotów czarterowych czy kursu autokarami znacznie wygodniejsza, ponieważ daje nam stu procentową niezależność i swobodę poruszania się.Wiadomo, że wybierając się na wakacje z dziećmi niezależnie od tego czy jedziemy na 5 dni czy na 10 dni zawsze zabieramy sporą ilość bagażu, aby mieć wszystko pod ręką. Ubrania na każdą pogodę, sprzęt sportowy jak i ten wypoczynkowy zajmują dużo miejsca. Dla rodziny z dziećmi komfort podróży może zapewnić wyłącznie samochód typu kombi. Niestety zakup takiego samochodu z powodu wakacji to jest droga inwestycja więc najlepszym i coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się wynajęcie właśnie takiego samochodu na czas podróży. Jeżeli wybieramy się na wakacje z większą liczbą znajomych to koszt wynajęcia możemy spokojnie rozłożyć na wszystkich podróżujących.

Na co zwrócić uwagę podczas wynajmowania busa?

Podejmując decyzję o wynajęciu busa należy zwrócić uwagę na takie parametry pojazdy jak na przykład system wspomagania kierowcy, przestrzeń bagażowa oraz resztę wyposażenia standardowego. Okres wakacyjny jest zazwyczaj bardzo ciepłym czasem, więc nie może zabraknąć klimatyzacji, ponieważ nie ma nic gorszego niż wielogodzinna podróż samochodem w upale. Ważną cechą, którą powinien posiadać wynajęty bus jest też ekonomiczny silnik oraz system nawigacji satelitarnej.

Opel Vivaro B Kombi Long

Opel Vivaro B Kombi Long to model niewielkiego busa produkowany przez niemiecką firmę Opel od 2001 roku. Samochód ten ma proste i funkcjonalne wnętrze z czytelną deską rozdzielczą. Fotele z przodu są bardzo wygodne i zapewniają maksymalny komfort podróżowania, a z wnętrza samochodu jest bardzo dobra widoczność do przodu oraz na boki. Opel Vivaro B Kombi Long ma bardzo dobry system przewietrzania kabiny oraz wydajne ogrzewanie. Samochód ten wyposażony jest również w elektrycznie sterowane szyby, lusterka oraz klimatyzację.

Chcecie wynająć bus 9 osobowy? Sprawdźcie naszą ofertę samochodów na stronie wynajem-ducato.pl.