Jaki samochód do ślubu wybrać? Przed tym dylematem staje coraz więcej par. Obecnie oferta wypożyczalni samochodowych, oferująca pojazdy na ślub jest bardzo bogata. Od samochodów retro, po sportowe czy luksusowe marki. Które z nich cieszą się największą popularnością?

Wybierz pojazd pasujący do charakteru uroczystości

Podczas wyboru samochodu do ślubu warto pamiętać, że pojazd powinien idealnie komponować się z pozostałą oprawą wielkiej uroczystości oraz jej dodatkami. Czy istnieje model, który pasuje do każdego stylu wesela? Naszym zdaniem TAK.

BMW samochód z klasą

Wiele par decyduje się pojechać do ślubu BMW. To połączenie ponadczasowego stylu oraz luksusowej elegancji. Samochód ekskluzywnej klasy z komfortowym wnętrzem zapewnia wygodną oraz bezpieczną podróż Pary Młodej.

Kolejne „ZA”, które przekonuje Nowożeńców do wyboru tej marki jest fakt, że pasuje do każdego stylu wesela. Ważnym atutem jest także łatwość dekorowania pojazdu, dzięki czemu stworzyć można stylowe kompozycje pasujące do bukietu czy sukni Panny Młodej.

Modele BMW na ślub w naszej ofercie

Wypożyczalnia Ducato, oferuje swoim klientom samochody do ślubu BMW w wersji M oraz BMW serii 7 Limuzyna. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.