Każdy klient, który decyduje się na wynajem samochodu dostawczego  ma nadzieję, że oferta wypożyczalni spełni jego wszystkie wymagania i zaspokoi potrzeby. Nie chodzi w tym przypadku tylko o stan techniczny samochodu,  jego wygląd oraz nowoczesne wyposażenie i gadżety. Chociaż wyżej wymienione kwestie znacznie wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy, w końcu kto z nas zdecydowałby się na wynajem samochodu bez klimatyzacji lub wybrał model bez radia?

Jednak decydując się na wynajem samochodu dostawczego ważniejszą kwestią są warunki umowy. Klienci zaznaczają im bardziej elastyczne tym lepiej, ponieważ znajdują ofertę, która spełnia ich wszystkie oczekiwania.

Krótkoterminowy wynajem samochodów dostawczych

Okres wynajmu obejmuje od 1 do 30 dni. Przeznaczony głównie dla osób planujących przeprowadzkę lub transport jakiegoś materiału o większych gabarytach. Z wynajmu krótkoterminowego często korzystają także klienci w przypadku awarii własnego samochodu dostawczego.

Średnioterminowy wynajem samochodów dostawczych

Samochód zostaje wypożyczony na okres od 1 do 12 miesięcy. Jak zaznaczają przedsiębiorcy oferta jest bardzo korzystna ze względu na brak początkowego wkładu własnego i długoterminowych zobowiązań. Z wynajmu średnioterminowego korzystają głównie firmy, rzadziej klientami są osoby indywidualne.

Długoterminowy wynajem samochodów dostawczych

Wynajem powyżej 12 miesięcy. Oferta przeznaczona głównie dla osób chcących dynamicznie rozbudować flotę samochodową w firmie, jednocześnie nie zaciągając kredytu.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem samochodów dostawczych krótko, średnio lub długoterminowym skontaktuj się z wypożyczalnią DUCATO. Oferujemy elastyczne warunki wynajmu.