Kiedy zamierzamy wybrać się na wakacje większą grupą, zazwyczaj konieczna jest podróż na dwa samochody osobowe. Nie jest to satysfakcjonujące, ponieważ wszyscy uczestnicy wycieczki nie mogą podróżować wspólnie oraz ponosimy podwójne koszty związane na przykład z zakupem paliwa. Nie wspominając już o dość mocno ograniczonym miejscu na bagaże. Doskonałym pomysłem w takiej sytuacji jest wynajem busa 9 osobowego! Jakie zalety ma takie rozwiązanie oraz ile będzie nas to kosztowało?

Zalety podróżowania busem 9 osobowym

Choć nie każdy kierowca czuje się komfortowo w roli prowadzącego większy pojazd, jakim jest bus 9 osobowy, znalezienie odpowiedniego kandydata nie powinno nam sprawić większych kłopotów. Kierowca tego typu aut nie musi bowiem posiadać żadnych dodatkowych uprawnień, ponieważ całkowicie wystarczy prawo jazdy kategorii B. A to oczywiście tylko jedna z bardzo wielu zalet podróży większym samochodem. Jeśli wyruszymy na wakacyjną podróż 9-osobowym busem, możemy zabrać ze sobą nie tylko członków rodziny, ale również paczkę przyjaciół. Duża przestrzeń bagażowa pozwala spakować nie tylko podstawowe wyposażenie każdego uczestnika wycieczki, ale też dodatkowy bagaż, jak na przykład lodówkę turystyczną, leżaki, parawany, zabawki czy sprzęt sportowy. Każdy z pasażerów może przy tym liczyć na bardzo dużą wygodę podróżowania, nawet podczas bardzo długiej trasy. Wynajem busa 9-osobowego to idealne rozwiązanie zarówno latem, kiedy wybieramy się na rowery za granicę, ale również zimą, kiedy chcemy udać się na narty.

Ile kosztuje wynajem busa 9-osobowego?

Koszt wynajmu busa 9 osobowego zależy oczywiście od jego wyposażenia oraz od okresu wynajęcia. Wypożyczalnia Ducato oferuje bardzo atrakcyjne ceny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla właścicieli firm. Cennik znajduje się na stronie wynajem-ducato.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem busa 9 osobowego, to firma Ducato posiada w swojej ofercie flotę różnego rodzaju pojazdów, które idealnie sprawdzą się jako przewóz osób lub transport towarów.