Szukasz odpowiedniego transportu na rodzinną uroczystość? Być może chcesz zawieźć swoich gości z kościoła na wesele? W każdym z tych przypadków najwygodniejszym środkiem transportu będzie bus przeznaczony na dziewięć osób.

Tego typu pojazdy sprawdzają się w każdej sytuacji, gdzie pojawia się konieczność przetransportowania większej liczby osób. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku rodzinnych uroczystości, ale także jako transport na konferencji czy firmowym wyjeździe integracyjnym. Jeśli szukasz odpowiedniego transportu na wakacje, a liczba podróżujących przekracza możliwości twojego prywatnego pojazdu, to bus na dziewięć osób jest tutaj optymalnym rozwiązaniem. Wszystkie pojazdy posiadają duży i pojemny bagażnik, więc nie musisz się przejmować, że w busie zabraknie miejsca na twoje bagaże.

Nasza oferta

Wypożyczalnia Ducato oprócz samochodów dostawczych oferuje wynajem busów 9 osobowych w atrakcyjnych cenach. Każdy pojazd posiada nie tylko aktualne badania techniczne, ale również dodatkowe ubezpieczenie. Nowoczesna flota oraz pełne wyposażenie zapewniają komfortową podróż. Zapraszamy do kontaktu.