Zarezerwuj

Wybierz samochód
Wypełnij wszystkie pola

Dziękujemy za wykonanie rezerwacji.

Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Twoje zamówienie

Sprawdź swoje zamówienie

Wypełnij informacje  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę "Tom Trans" danych osobowych (zgodnie zz art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.).

  Wynajem busów Katowice

  POSTAW NA WYNAJEM BUSÓW OSOBOWYCH I TRANSPORTOWYCH W DUCATO

  wynajem busów osobowych i transportowych Katowice, Tychy, Żory, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec, ŚląskNasza firma posiada w ofercie busy osobowe i transportowe, pozwalające przewieźć pasażerów w komfortowych warunkach. Każdy z busów posiada nie tylko aktualne badania techniczne ale również dodatkowe ubezpieczenie. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów w wewnętrznej ocenie technicznej naszych pojazdów kierujemy się zdecydowanie wyższymi kryteriami niż te jakie musi spełniać pojazd podczas okresowych kontroli w stacjach diagnostycznych. Każdy klient, którego interesuje wynajem busa, będzie zadowolony z naszej firmy. Szybki i pewny wynajem busów osobowych i transportowych to myśl przewodnia tej strony, zapraszamy do kontaktu.

  ZADZWOŃ 512-013-849

  Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem na dłuższy okres czasu bądź większej liczby busów, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów oraz potwierdzenia dostępności wynajem busów Katowice. Pozdrawiamy wypożyczalnia busów Katowice oraz wynajem busów osobowych Śląsk.

   

  Obsługujemy miejscowości i ich okolice:
  Katowice, Tychy, Żory, Chorzów, Gliwice, Sosnowiec | Śląsk

  Call Now Button