Jeżeli chcemy jeździć nowym samochodem nie kupując go, to powinniśmy rozważyć opcję wynajmu długoterminowego. Jest to bardzo dobra alternatywa dla kupna samochodu oraz bardzo praktyczna, jako rozwiązanie zarówno dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Wynajem długoterminowy wiąże się z bardzo niskimi kosztami, korzystaniem z atrakcyjnych i bardzo nowoczesnych pojazdów oraz dużym komfortem.

Jak działa wynajem długoterminowy?

Jak sama nazwa wskazuje, możemy wynająć wybrany przez ans samochód na dłuższy okres, zwykle od dwóch do pięciu lat. Natomiast jeżeli jesteś przedsiębiorcą, wynajem długoterminowy dla firm będzie szybkim i prostym sposobem na zwiększenie floty firmowej bez ponoszenia dość wysokich wydatków. Z kolei wynajem długoterminowy dla osób fizycznych jest komfortem użytkowania nowego samochodu bez konieczności kupowania go.

Na czym polega wynajem długoterminowy?

Na czym zatem polega wynajem długoterminowy samochodu? Jest to wygodna forma wynajmu, która finansuje zarówno samochody służbowe, jak i prywatne. Wynajmujemy auto na dłuższy okres, mniej więcej od dwóch do pięciu lat, przy czym wynajem ten poszerzony jest o usługi serwisowe, administracyjne oraz księgowe. Firma, która zajmuje się wynajmem długoterminowym jest zobowiązana do kompleksowej obsługi auta, czyli wszelkich napraw, przeglądów okresowych, wykupienia polisy AC oraz OC. Jeżeli zatem zdecydujemy się na wynajem długoterminowy samochodu, naszym obowiązkiem będzie jedynie regularne opłacanie ustalonych rat miesięcznych.

Co powinna zawierać rata wynajmu długoterminowego?

• pełne ubezpieczenie auta,
• drugi komplet opon wraz z wymianą i przechowywaniem,
• pomoc opiekuna bądź aplikację zarządzającą, dzięki której uzyskamy pomoc w sytuacjach awaryjnych,
• samochód zastępczy i pakiet przeglądów, ale także serwisów wraz z częściami.

Oferta firmy Ducato

Jeśli poszukujecie samochodów dostawczych lub komfortowych busów 9 osobowych, to polecamy zapoznać się naszą flotą. Oferujemy zarówno właścicielom firm, jak i klientom indywidualnym wynajem krótko, średnio oraz długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach.