W Polsce coraz więcej osób korzysta z usług wypożyczalni samochodowych, jednak nie wszystkie mają w ofercie auta dostawcze, na które zapotrzebowanie stale wzrasta.

Wypożyczalnia Ducato oferuje swoim klientom wynajem samochodów dostawczych. Oferta jest atrakcyjna dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców zarówno małych, średnich jak i dużych, którzy mają możliwość wliczenia rat do kosztów prowadzenia działalności. Szczególnie korzystny jest wynajem długoterminowy.

Czym charakteryzuje się wynajem długoterminowy?

Osoba, która decyduje się na wynajem długoterminowy płaci miesięczne raty firmie wynajmującej, za możliwość korzystania z pojazdu, nie pozyskując go na własność. Wynajem długoterminowy obejmuje okres powyżej 12 miesięcy. Jest przeznaczony dla klientów, którzy planują wynająć samochód na dłuższy czas. Jest on szczególnie opłacalny dla przedsiębiorców, ponieważ nie muszą martwić się o przegląd, serwis czy ubezpieczenie samochodu. Ponadto dysponują niezmienna zdolnością kredytową oraz płynnością finansową firmy.

Dlaczego nasza oferta?

Samochody dostawcze z oferty Ducato posiadają pełny pakiet ubezpieczeń, które w przypadku kolizji lub awarii gwarantują pomoc drogową bądź samochód zastępczy. Ponadto gwarantujemy przejrzyste warunki najmu bez ukrytych kosztów oraz pojazdy w bardzo dobrym stanie techniczny.

Zapraszamy do kontaktu lub rezerwacji online.