Przeprowadzka jest zawsze procesem kłopotliwym i trudnym. A jeśli dodać do tego wyniesienie i wniesienie mebli oraz setek kartonów z osobistymi rzeczami, to dla wielu osób, przeprowadzka wydaje się ponad ich siły. W takiej sytuacji najlepszą opcją jest wynajęcie samochodu dostawczego.


Dlaczego samochód dostawczy?

Jeśli nie posiadamy swojego samochodu lub ten, który mamy nie jest przystosowany do przewożenia gabarytów, to wynajem samochodu dostawczego do przeprowadzki jest konieczny. Korzystając z usługi wynajmu samochodu, możemy być pewni, że pojazd zostanie nam udostępniony na czas i będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Zanim zdecydujemy się na wynajem, musimy jedynie określić pojemność pojazdu oraz czas na jak długo będzie on nam potrzebny. Wynajem samochodu dostawczego jest też tańszy, niż korzystanie z usług firmy, która świadczy usługi w zakresie przeprowadzek. O ile koszt kompleksowej usługi w zakresie przeprowadzki, może sięgać nawet tysiąca złotych, to samochód dostawczy możemy wypożyczyć w o wiele niższej cenie.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Nawet gdy posiadamy własny środek transportu, nie oznacza to, że jest on przystosowany do przewożenia ciężkich mebli czy lekkich, ale rozmiarowo – dużych przedmiotów. W efekcie pojawia się konieczność wykonania kilku kursów, aby przewieźć wszystkie rzeczy i meble. Jest to uciążliwe, zwłaszcza wtedy gdy przeprowadzamy się do mieszkania lub biura, oddalonego od dotychczasowego miejsca zamieszkania. Konieczność przewożenia mebli w kilku turach na przykład między miastami to także wysoki koszt paliwa, które musimy zużyć. I w tym przypadku wynajem samochodu dostawczego jest rozwiązaniem korzystniejszym. Wybierając pojazd, który spełnia wszystkie nasze wymagania, możemy być pewni, że zmieścimy w nim wszystkie rzeczy i meble, a jednorazowy transport wyjdzie nam taniej, niż konieczność kilkurazowego kursowania pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. Mamy też pewność, że wynajmowany samochód będzie sprawny technicznie i sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przed udostępnieniem go klientom.

Planujesz wynająć samochód dostawczy do przeprowadzki? Zapraszamy do kontaktu. Wypożyczalnia Ducato oferuje atrakcyjne ceny i elastyczne warunki wynajmu.