Ślub – dla wielu osób to jeden z najważniejszy dni w życiu. Nic więc dziwnego, że narzeczeni podczas jego planowania chcą mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Wybór kreacji, sali, menu, fotografa czy zespołu muzycznego to bardzo ważne etapy organizacji wesele. Warto także, zastanowić się czym pojechać do ślubu?

Samochód na ślub w roli głównej

Widok Pary Młodej w bryczce czy karcie ślubnej to już naprawdę rzadkość. Obecnie Nowożeńcy najczęściej decydują się na samochód weselny. Co w sytuacji, gdy marzymy o konkretnym samochodzie a nikt z rodziny oraz grona znajomych takiego nie posiada? Warto udać się do wypożyczalni samochodów i wynająć pojazd na tą szczególną okazję.

Nasza oferta na wynajem samochodu na ślub

Wypożyczalnia Ducato oferuje klientom wynajęcie dwóch ekskluzywnych samochodów do ślubu. Pierwszym z nich jest model BMW serii 7 Limuzyna –  elegancki design oraz komfortowe wnętrze samochodu.

wynajem samochodu na ślub Katowice, Gliwice, Chorzów, Śląsk

Drugi samochód dostępny w ofercie naszej wypożyczalni to równie ekskluzywne czarne BMW w wersji M. Model, w którym perfekcja oraz piękno idą w parze. Dbałość o detale zapewniają wygodę użytkowanie oraz doskonały wygląd.

wynajem samochodu na ślub Tychy, Żory, Sosnowiec, Śląsk

Chcesz wynająć luksusowy samochód do ślubu? Zapraszamy do wypożyczalni Du-Cato – zapewniamy najlepsze warunki wynajmu!