Zarezerwuj

Wybierz samochód
Wypełnij wszystkie pola

Dziękujemy za wykonanie rezerwacji.

Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Twoje zamówienie

Sprawdź swoje zamówienie

Wypełnij informacje  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę "Tom Trans" danych osobowych (zgodnie zz art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.).

  Wynajem średnioterminowy

  Czym jest wynajem średnioterminowy samochodu?

  Wynajem średnioterminowy samochodów to rozwiązanie, z którego korzystają przede wszystkim firmy, jest to produkt pośredni między klasycznym wynajmem długoterminowym, a wypożyczeniem samochodu krótkoterminowo. Dowiedzmy się więc czym się wyróżnia wynajem średnioterminowy oraz czy jest on opłacalny.

  Czym charakteryzuje się wynajem średnioterminowy?

  Wynajem średnioterminowy jest złotym środkiem pomiędzy wynajmem krótkoterminowym, a długoterminowym. Przeznaczony jest w szczególności dla tych osób, które potrzebują pojazdu na przynajmniej 1 miesiąc, a jednocześnie nie dłużej, niż 12 miesięcy. Taka oferta łączy w sobie zalety obu pozostałych ofert wynajmu. Forma ta pozwala zachować bardzo dużą elastyczność, niezmienność ceny oraz pierwszeństwo w przypadku chęci przedłużenia wynajmu, ponieważ możemy podpisać umowę na krótszy czas, a następnie przedłużać ją co miesiąc – adekwatnie do naszych potrzeb. Biorąc pod uwagę powyższe, wynajem średnioterminowy jest idealnym rozwiązaniem między innymi dla firm, które tworzą nowe etaty i potrzebują zapewnić swoim pracownikom samochód, który w razie potrzeby można zachować na dużo dłużej, bez konieczności podpisywania nowej umowy.

  Zalety wynajmu średnioterminowego

  Wynajem średnioterminowy to nie tylko bardzo szybka rezerwacja, ale również szereg innych zalet. Jakie korzyści płyną z takiej oferty? Nie ulega wątpliwości, że wynajem średnioterminowy łączy w sobie wiele bardzo charakterystycznych cech dla wypożyczania na długi oraz krótki okres. Będzie to idealne rozwiązaniem dla klientów, którzy nie chcą brać na swoje barki kilkuletnich zobowiązań, zachowując przy tym dostęp do samochodu najwyższej jakości, w stanie bardzo dobrym. Wynajem średnioterminowy samochodów charakteryzuje się również kompleksowością obsługi. Jako klienci nie musimy martwić się pilnowaniem terminu przeglądu, serwisowaniem samochodu oraz naprawami. Jeżeli zdecydujemy się na pełny pakiet ubezpieczenia, to w przypadku szkody otrzymamy samochód zastępczy. Na podstawie wyżej wymienionych zalet możemy stwierdzić, że jest to bardzo dobra i elastyczna oferta praktycznie dla każdego.

  Jak wybrać firmę świadczącą wynajem średnioterminowy?

  Podczas wyboru firmy świadczącej wynajem średnioterminowy powinniśmy wziąć pod uwagę następujące kryteria:

  •  Dobra cena – Wynajem średnioterminowy to bardzo korzystna oferta względem wynajmów krótkich bądź zakupu nowego samochodu. W sytuacji, kiedy samochód jest nam potrzebny na kilka miesięcy, nie ma lepszego rozwiązania, a jeżeli zdecydujemy się na wynajem na przykład większej liczby pojazdów, możemy liczyć na renegocjację miesięcznych rat.
  • Samochód od ręki – Samochód od ręczy, czyli przygotowany, po przeglądach, czysty, bezpieczny oraz zatankowany i “ogumiony” stosownie do panującej pory roku.
  •  Krótkoterminowe zobowiązanie – Słowo średnioterminowy dla każdego z nas może oznaczać różne rzeczy, a to tak naprawdę chodzi o okres pomiędzy 30 dniami, a 12 miesiącami. To oznacza również, że nie będziemy mieli długoterminowego zobowiązania, ale maksymalną elastyczność rozwiązania.
  •  Bardzo dobra forma zabezpieczenia – Wpłacamy kaucję oraz ratę za jeden miesiąc wynajmu samochodu i spokojnie możemy jechać. To oznacza, że samochody są dostępne zarówno dla osób prywatnych, jaki i dla właścicieli firm.

  Oferta firmy Ducato

  Jeśli poszukujecie firmy, w której wynajmiecie samochód krótko, długo oraz średnioterminowo na dogodnych warunkach oraz w atrakcyjnych cenach, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

   

  Call Now Button