Wynajem samochodu dostawczego to w dzisiejszych czasach żadna trudność. Możemy wypożyczyć pojazd z wypożyczalni samochodów nawet na kilka godzin, dni lub na dłuższy okres, na tak zwany wynajem długoterminowy. Czy wynajem opłaca się bardziej, niż auto lub leasing? Sprawdź, jakie są zalety wynajęcia dostawczaka.

Kiedy należy zdecydować się na wynajem dostawczaka?

Przede wszystkim przy przeprowadzkach, wtedy samochód jest nam potrzebny wyłącznie na kilka godzin bądź cały dzień. Jeżeli je wynajmiemy z pewnością zaoszczędzimy kilkaset złotych na ekipie, która zajmuje się przeprowadzkami. Samochód dostawczy możemy wypożyczyć również w innych okolicznościach. Równie często tak dużego samochodu możemy potrzebować, aby przewieźć niezbędne materiały oraz sprzęt na plac budowy, jeżeli jesteśmy właścicielami firmy.

Coraz więcej firm wynajmuje, a nie kupuje samochody

Wypożyczalnie samochodów na bieżąco wymieniają oraz unowocześniają swoją flotę, dlatego wszystkie pojazdy są odpowiednio wyposażone, zapewniają bardzo dużą ładowność oraz bardzo komfortowe warunki pracy dla kierowcy. Co więcej, wypożyczalnie wszystkie swoje samochody dostawcze na bieżąco serwisują oraz w pełni ubezpieczają (OC, AC, NNW), natomiast ewentualne usterki regularnie naprawiają. Szeroka oferta sprawia, że w bardzo prosty sposób możemy dopasować auto do naszych oczekiwań oraz możliwości finansowych. Firmy, które wybierają wynajem długoterminowy samochodów dostawczych, mogą w pełni zoptymalizować wszelkie koszty, ponieważ już przy podpisywaniu umowy jest dokładnie wiadome, jaka będzie miesięczna rata za użytkowanie samochodu, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą oszacować konieczne wydatki. Nie ponoszą oni kosztów napraw oraz ubezpieczenia, co jest kolejnym bardzo ważnym aspektem dla wielu firm. Natomiast jeśli firma zdecyduje się na wynajem krótkoterminowy, to cena za dobę będzie malała wraz z większą liczbą dni wynajmu. Wcześniej także będzie znana wysokość kaucji, uzależnionej oczywiście od marki i modelu auta.

Oferta firmy Ducato

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najlepszą ofertą na wynajem krótko, średnio oraz długoterminowy wynajem, to sprawdź naszą ofertę na wynajem samochodów dostawczych – wynajem-ducato.pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych/