Zarezerwuj

Wybierz samochód
Wypełnij wszystkie pola

Dziękujemy za wykonanie rezerwacji.

Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Twoje zamówienie

Sprawdź swoje zamówienie

Wypełnij informacje  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę "Tom Trans" danych osobowych (zgodnie zz art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.).

  Wypożyczalnia samochodów dostawczych

  WYPOŻYCZALNIA AUT DOSTAWCZYCH DUCATO

  DUCATO wypożyczalnia samochodów dostawczych Katowice świadczy usługi z zakresu wynajmu aut dostawczych oraz pojazdów 9-osobowych. Posiadamy flotę samochodów, które umożliwią dowóz osób jak i towaru w dowolnie wybrane miejsce. Stan techniczny pojazdów jest systematycznie monitorowany. Każdy z oferowanych pojazdów posiada pełny pakiet ubezpieczeń, który w przypadku kolizji, bądź też awarii mechanicznej gwarantuje pomoc drogową jak i również samochód zastępczy. Każdy powstały problem jest rozwiązywany przez osobistego opiekuna, jego profesjonalna obsługa jest dostępna dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Gwarantujemy przejrzyste warunki bez ukrytych kosztów, jasną i czytelną umowę, kompleksową obsługę zapewniającą szybkie i sprawne działanie.
  Atuty wyróżniające nas od konkurujących firm to:

  • bezpłatne podstawienie samochodu (uzależnione od miasta i odległości od siedziby firmy)
  • bezpłatny parking, na którym w każdym momencie można pozostawić swój samochód na czas wynajmu.
  • możliwość wynajmu pojazdu wraz z kierowcą i usługą transportową na terenie Polski jak i również Unii Europejskiej

  WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY I DŁUGOTERMINOWY AUT DOSTAWCZYCH

  Wynajem krótko oraz długoterminowy nastawiony jest na zaspokojenie potrzeb naszych klientów kierowany do firm, instytucji oraz osób fizycznych. Możliwość nawiązania stałej współpracy z wypożyczalnia samochodów dostawczych Katowice wiąże się z atrakcyjną ofertą stworzoną indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Dbałość o konkurencyjność oferty pozwala na wynajem samochodów dostawczych na korzystnych zasadach finansowych. Pozycję jednego z liderów na rynku wynajmu samochodów dostawczych zapewnia nam doświadczenie oraz zadowolenie klientów korzystających z naszych usług.

  Call Now Button