Fiat Ducato to samochód dostawczy, który doskonale sprawdzi się w pracy – podczas przeprowadzek czy też przewozu towarów i materiałów. Posiada wiele zalet, a osoby, które miały okazję go użytkować są wypowiadają się bardzo przychylnie. Poznajcie jego najważniejsze superlatywy.

Pakowność

Jedną z najważniejszych zalet samochodu dostawczego fiat Ducato jest jego pojemność – duża przestrzeń ładunkowa pozwala na transportowanie towaru o różnych gabarytach, nie tylko długich, ale także tych o niestandardowym kształcie.

Komfort

Samochód fiat Ducato zapewnia wygodę oraz komfortową jazdę. Wnętrze jest odpowiednio dostosowane do potrzeb kierowcy. Dodatkowe boczne drzwi przesuwne, do przestrzeni ładunkowej to kolejny atut, który pozwoli wypakować zawartość samochodu w zatłoczonych uliczkach czy też wąskich podwórkach. Warto zwrócić uwagę, że nie w każdych warunkach jest możliwość wahadłowego otwarcia tylnych drzwi.

Niskie spalanie

Samochód jest niezwykle wydajny – nadaje się na długie trasy. Koszty zużytego paliwa pozytywnie nas zaskoczą.

Potrzebujesz samochodu dostawczego na określany czas? Pomożemy

Jeśli potrzebujesz samochodu dostawczego tylko w wyjątkowych sytuacjach, na określony czas, w konkretnym celu to istnieje możliwość jego wypożyczeni.

Fiat Ducato doskonale sprawdzi się podczas przeprowadzki. Nie trzeba korzystać z usług firmy, która się tym zajmie a jedynie ponieść koszty wynajęcia samochodu.

Dla wielu wynajęcie samochodu to dobre rozwiązanie, nie tylko dla osób prywatnych, które muszą przewieść materiały remontowe czy meble, ale także właścicieli firm świadczących usługi transportowe. W razie awarii samochodu istnieje możliwość jego wypożyczenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!