Wybierz samochód
Wypełnij wszystkie pola

Dziękujemy za wykonanie rezerwacji.

Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Twoje zamówienie

Sprawdź swoje zamówienie

Wypełnij informacje  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę "Tom Trans" danych osobowych (zgodnie zz art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.).

  Wynajem samochodów dostawczych

  Czym jest wynajem krótkoterminowy?

  Wynajem krótkoterminowy, to idealna opcja dla osób których samochód uległ awarii lub nagle potrzebują przewieźć towary które nie zmieszczą się do samochodu osobowego. Wynajem krótkoterminowy to dobra opcja dla firm oraz dla osób prywatnych. Jeżeli w krótkim czasie musimy wynająć pojazd, bez długotrwałych i obciążających umów, to wynajem krótkoterminowy jest idealnym wyborem.

  Czym jest wynajem średnioterminowy?

  Wynajem średnioterminowy, to rozwiązanie z którego korzystają głównie firmy. Jeżeli potrzebujemy wynająć samochód na okres większy niż jeden miesiąc a mniejszy niż 12 miesięcy, to jest to idealny wybór. Taka forma wynajmu pozwala zachować dużą elastyczność oraz atrakcyjność ceny. Wynajem średnioterminowy posiada również wiele zalet. Przede wszystkim nie musimy martwić się o zbliżające się terminy przeglądu, serwisowaniem go oraz naprawami. Jeżeli zdecydujemy się na pełny pakiet ubezpieczenia, to w przypadku kolizji lub awarii otrzymamy samochód zastępczy.

  Czym jest wynajem długoterminowy?

  Wynajem długoterminowy, to coraz częściej wybierana forma wynajmu przez firmy. W przypadku jej posiadania możemy stanąć przed dylematem kupna samochodu. Wtedy zastanawiamy się czy wziąć na niego kredyt, wziąć go w leasing, a może wynająć? Bardzo dużo osób decyduję się na ostatnią opcję. Wynajem samochodu na okres długoterminowy niesie za sobą wiele zalet. Ubezpieczenia samochodu, serwis, naprawy oraz np. wymiana opon jest wliczona w koszty wynajmu. Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści finansowych.

  Jaka jest kwota udziału własnego?

  Kwota udziału własnego to 3500 zł, jest to określona w umowie część wartości szkody od której klient znosi odpowiedzialność.

  Czy jest możliwość wyjazdu samochodem za granicę?

  Tak, istnieje taka możliwość lecz jedynie po wcześniejszym ustaleniu tego z firmą oraz uiszczeniu opłaty przez klienta w wysokości 200 zł.

  Czy istnieje oferta weekendowa?

  Tak, w przypadku wynajmu samochodu na weekend jest ona indywidualnie wyceniania.

  Czy jest możliwość ubezpieczenia samochodu za granicą?

  Istnieje taka opcja, lecz warto wiedzieć, że ubezpieczenie samochodu za granicą wiąże się z dodatkowymi kosztami.

  Czy jest możliwość zniesienia kwoty udziału własnego?

  Aby znieść kwotę udziału własnego, wymagana jest opłata wynosząca 150 zł na dzień.

  Jakie przebiegi mają nasze samochody dostawcze?

  Staramy się aby nasi klienci otrzymywali sprawne oraz bezawaryjne pojazdy, dlatego ich przebieg nie przekracza 100 tys. Km.

  Ile lat mają wynajmowane przez nas samochody?

  Zależy nam na jakości oraz dobrym wyposażeniu naszych samochodów, dlatego ich wiek nie przekracza 36 miesięcy.

  Czy mogę oddać brudny samochód?

  Tak, lecz należy wtedy pamiętać, że naliczona zostanie opłata za mycie pojazdu w wysokości 100 zł. Jeżeli klient umyje auto przed oddaniem, nie ponosi żadnych kosztów.

  Czy muszę zatankować samochód przed oddaniem?

  Klient obowiązuje się do zwrotu pojazdu z taką samą ilością paliwa z jaką go otrzymał. W przypadku oddania samochodu z mniejszą ilością paliwa naliczana jest opłata 50 zł od obsługi tankowania plus koszty paliwa.

  Dlaczego nie mogę wejść na stronę wynajmu samochodów osobowych?

  Nie prowadzimy już wynajmu samochodów osobowych. W naszej ofercie można wynająć jedynie samochody dostawcze.

  Ile muszę mieć lat, aby móc wynająć samochód dostawczy?

  Aby wynająć samochód dostawczy z naszej oferty wymagamy ukończenia 21 roku życia.

  Jakich dokumentów potrzebuję, aby wynająć samochód dostawczy?

  W celu wynajęcia samochodu potrzebujemy prawa jazdy, dowodu osobistego oraz w przypadku wynajęcia samochodu przez firmę, dokumentów firmowych.

  Czy obowiązują limity kilometrów które mogę przejechać?

  Tak, limit dzienny to 400 kilometrów, w przypadku wynajmu miesięcznego limit wynosi 5000 kilometrów. Warto również wiedzieć, że w innych przypadkach wynajmu istnieje możliwość negocjacji limitu kilometrów.

  Czy podstawiamy samochód w miejsce wyznaczone przez klienta oraz jaki jest tego koszt?

  Tak możemy podstawić samochód w miejsce wyznaczone przez klienta. Koszt podstawienia pojazdu w odległości 50 km od siedziby wynosi 150 zł + 1 zł za każdy kilometr. W przypadku odległości dalszej niż 50 km od siedziby obowiązuje dodatkowa opłata 1,5 zł od każdego kilometra.

  Jak przebiega odbiór samochodu przez klienta?

  Klient otrzymuje dokumenty wynajmowanego samochodu oraz jeden komplet kluczy. Stan samochodu w momencie wydania zostaje udokumentowany w protokole wraz z uwagami i zastrzeżeniami najemcy.

  Czy samochód może prowadzić inna osoba niż wynajmujący?

  Tak może, pod warunkiem wynajęcia samochodu przez firmę. W przypadku wynajęcia pojazdu przez osobę prywatną nie ma takiej możliwości.

  Czy mogę wyjechać samochodem poza granice polski?

  Tak, w przypadku wcześniejszego ustalenia tego z firmą oraz uiszczeniu opłaty 200 zł. Wyjazd za granice państwa możliwy jest jedynie do krajów na terenie Unii Europejskiej.

  Co powinienem zrobić w przypadku kolizji?

  Jeżeli doszło do kolizji należy bezpośrednio skontaktować się z firmą Tom-trans. Jeżeli sprawcą wypadku jest najemca, koszty pokrywane są z ustalonej wcześniej umowy udziału własnego. Każdy samochód posiada pakiet ubezpieczeń który gwarantuje pomoc drogową oraz samochód zastępczy.

  Co powinienem zrobić w przypadku awarii samochodu?

  W przypadku awarii pojazdu należy niezwłocznie skontaktować się z firmą Tom-trans. Każdy samochód posiada pakiet ubezpieczeń, dzięki którym klient otrzyma pomoc drogową oraz samochód zastępczy.

  Czy wynajmowane samochody są nowe?

  Tak, wszystkie samochody w naszej flocie są nowe oraz na gwarancji producenta.

  Do jakich krajów mogę wyjechać wynajmowanym samochodem?

  Wyjazd za granicę możliwy jest jedynie do krajów na terenie Unii Europejskiej.

  Czy mogę wynająć samochód dostawczy na okres godzinowy?

  Nie, wypożyczenie samochodu możliwe jest na dowolny okres dobowy, lecz nie godzinowy.

  Czy samochody wyposażone są w łańcuchy śnieżne?

  Tak, wszystkie nasze samochody posiadają łańcuchy śnieżne na wyposażeniu w sezonie zimowym.

  Czy samochody wyposażone są w nawigację?

  Tak, wszystkie samochody wyposażone są w nawigację. Warto również dodać, że istnieje opcja zintegrowania samochodu z urządzeniami android oraz apple.

  W jakie opony wyposażone są samochody?

  Nasze samochody wyposażone są opony całoroczne. Wymieniane są one na bieżąco, dzięki czemu każdy klient otrzyma pojazd z dobrej jakości oponami.

  Wynajem średnioterminowy – jaki to okres?

  Wynajem średnioterminowy charakteryzuję się wynajmem pojazdu przez klienta na okres od miesiąca do 12 miesięcy.

  Jak przebiega zwrot samochodu dostawczego?

  Zwrot samochodu przebiega w miejscu wcześniej ustalonym z pracownikiem wynajmującego na podpisanym protokole. Samochód dostawczy jest sprawdzany oraz porównywany z protokołem który został wykonany w momencie wynajmu. Najemca zobowiązuje się do zwrotu pojazdu w stanie niepogorszonym ponad zwykłe zużycie.

  Czy jest możliwość przedłużenia wynajmu samochodu?

  Tak jest taka możliwość. Przedłużenie umowy musi zostać zgłoszone przed terminem zwrotu pojazdu w formie pisemnej oraz potwierdzone przez wynajmującego.

  Call Now Button