Busy są bardzo funkcjonalnymi pojazdami, które świetnie sprawdzają się w podróży. Właściwie już niewielki bus, jest w stanie konkurować z klasycznymi formami transportu takimi jak pociągi czy autokary. Przedstawiamy kilka argumentów, przemawiających za opłacalnością wynajmu busa.

Ekonomiczne rozwiązanie

Kiedy wynajmujemy busa w kilka osób, koszty są dzielone, dzięki czemu znacząco spadają wydatki na transport w przeliczeniu na jedną osobę. Do takich opłaca zalicza się paliwo, opłaty za parkowanie, czy też płatność na autostradach.

Bagaże

Każdego kto podróżuje, nie raz ograniczyły limity bagażowe, które nie dotyczą podróżowania w wynajętym busie. Wszystko dzięki temu, że busy mają naprawdę dużą przestrzeń ładunkową, można także zaczepić dodatkowy bagażnik typu box, na rowery, czy narty.

Dojazd do celu

Podróżując transportem publicznym, dojeżdżamy do dworca, czy też zajezdni, a aby dojechać do celu, musimy przenieść się do innego środka transportu. Wynajmując busa, mamy komfort dojazdy bezpośrednio do celu naszej podróży.

Wygoda i bezpieczeństwo

Wynajmując busa w Wynajem-Ducato.pl mamy gwarancję otrzymania samochodu w pełni sprawnego, nowoczesnego, z pakietem ubezpieczeń. Ponadto, wszystkie busy przechodzą regularne badania sprawności technicznej. Na komfort jazdy wpływa także przestronna kabina pasażerska, oraz wygodne, rozkładane siedzenia.

Wybierz mądrze

Ważne jest aby przewoźnik wynajmujący busa, zapewnił użytkownikom pełen pakiet ubezpieczeń, warto o tym porozmawiać przed wynajmem.

My ze swojej strony serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na wynajem busów na Śląsku – zapewniamy najwyższym poziom usługi i elastyczne podejście do klienta.