Obecnie na rynku wiele firm oferuje usługi wypożyczenia samochodów. Większość z nich dotyczy pojazdów osobowych. Miejsc, gdzie możemy wynająć samochód dostawczy do 3,5 tony jest znacznie mniej, co wcale nie oznacza, ż zapotrzebowanie na takie samochody jest mniejsze.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych do 3,5 tony na Śląsku

Wypożyczalnia samochodowa Ducato oferuje wynajem pojazdów dostawczych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Oddziały naszej wypożyczalni zlokalizowane są w Katowicach oraz Mysłowicach. Z nami wypożyczysz samochód w atrakcyjnej cenie oraz bez zbędnych formalności.

Każdy pojazd oferowany z naszej floty posiada pełny pakiet ubezpieczeń gwarantujący pomoc drogową lub samochód zastępczy. W celu zapewnienia najwyższego komfortu jazdy stan samochodów jest regularnie monitorowany.

W naszej ofercie znajdziecie samochody dostawcze o różnych parametrach, co umożliwia wybranie odpowiedniego pojazdu do gabarytów przewożonego towaru. Oferujemy następujące modele samochodów: Fiat Ducato L3H2, L4H2, L4H3.

Dodatkowo zachęcamy do internetowej rezerwacji samochodów. W pierwszym kroku należy wybrać model samochodu kolejno miejsce, datę i godzinę odbioru oraz oddania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.