Wielu przedsiębiorców ze względu na charakter prowadzonej działalności wykorzystuje w swojej codziennej pracy samochody dostawcze, jednak koszt zakupu samochodu jest wysoki. Większość z nich, szczególnie na początku prowadzenia działalności nie dysponuje tak wielką sumą pieniędzy, inni rozpoczynając biznes nie są pewni jak poradzą sobie z konkurencją i obawiają się spłaty rat kredytu przez kilka lat. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wynajem samochodu dostawczego. Poznajcie szczegóły.

Zalety wynajmu samochodu dostawczego przez przedsiębiorców

Z wynajmu samochodów dostawczych korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ wynajmujący samochód jest zobowiązany tylko i wyłącznie ponosić koszt miesięcznej raty. Nie trzeba martwić się o przegląd techniczny samochodu lub ubezpieczenie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że warunki umowy są bardzo elastyczne – pozwalają na wynajem samochodu dostawczego krótko, średnio oraz długoterminowego.

Sprawdź nasza ofertę

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Du-Cato oferuje swoim klientom nowoczesne samochody z komfortowym wyposażeniem zapewniające bezpieczną podróż. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.